אודותינו

חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים, תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים אשר כוללים מתחמים של בניינים משותפים, מגדלי יוקרה ומבנים מסחריים. חברת אלון ואופיר אחזקה וניהול החלה את פעילותה בתחום לפני כ 7 שנים, החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים ,מגדלים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים ושטחי מסחר. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מאוד פשוטה והיא שמירה על האינטרסים של הבניין ניהול ויעוץ לוועד.
חברתינו מתמחה בשירותי ניהול ואחזקה של מבנים מכל הסוגים בסטנדרט בלתי מתפשר של איכות, מקצועיות ושירות.

ניהול ואחזקת מבנים ונכסים
מרכיב מאוד מאתגר בחיים המשותפים בבניין רב קומות, הן עשרות המשפחות אשר, הוא ניהול הנכס, המתגוררת בו  וזה כולל את גביית הכספים מכל, התנהלות מול הרשות המקומית ורשויות רלוונטיות נוספות (חברת חשמל, תאגידי המים, החברה שמספקת גז לבניין, חברת המעליות ועוד), הזמנת אנשי מקצוע כשנוצר צורך, הובלת פרויקטים נחוצים (צביעת חדר המדרגות אחת לכמה שנים, חיזוק מעקות, שטיפה של החניון וכו’), ובמידת הצורך גם חיבור הדיירים לייעוץ משפטי, ובעצם לכל שירות.

ניהול נכסים מבוסס על היכרות עם אנשי מקצוע איכותיים בכל התחומים, אנו בחברת אלון & אופיר אחזקה וניהול מבנים מודעים לכך ולכן כל איש תחזוקה אצלנו שאחראי על בניינים הוא חשמלאי מוסמך ובכך אנחנו מצמצמים את הקריאות לאנשי מקצוע חיצונים שלא צריך (בכך אנו חוסכים הרבה כסף לבנין).

השירותים אשר אנחנו מציעים
שירותי אחזקה
אחזקת מבנים הוא שם כולל למספר פעולות שחייבות להתבצע באופן קבוע ושוטף בבית המשותף המודרני.
אחזקת מבנים היא שם כולל לכמה פעולות שחייבות להיעשות באופן שוטף בבית המשותף, על מנת להבטיח את השלמות והתקינות שלו ועל מנת למנוע ככל שניתן תקלות ובעיות שיצריכו טיפולים מעמיקים (ויקרים) יותר. כמו כל פעולת אחזקה בתחומים אחרים – אחזקת מבנים תורמת לאיכות החיים בבניין ושמירה עליה באופן קבוע ושוטף מונעת נזקים ובעיות בבניין. חברתינו תעניק את השירות הטוב ביותר על מנת למנוע בעיות בדרך מאוד פשוטה והיא למצוא אותם לפני שהם הופכים להיות בעיות.

אחזקת מבנים – אז מה זה אומר?

תחזוקת בניינים שוטפת וקבועה למעשה מכסה את כל הבניין – מבחוץ פנימה, מלמטה למעלה. מה זה אומר? למעשה זה אומר שכל מה שקשור לבניין צריך לעבור טיפול ובדיקות באופן קבוע, על מנת למנוע בעיות כגון: מעליות, משאבות, גנרטור ועוד…

אחזקת מבנים בפנים וגם בחוץ

אחזקת בניין אין פירושה שמתחזקים רק את הבניין מבפנים אלא גם את החלקים החיצונים. אחזקת בניינים כוללת המון בדיקות והחזקה כגון:  בדיקת שלמות המבנה מבחוץ, אחזקת גינות באופן שוטף וקבוע אנחנו גם דואגים לכניסה לבניין:  תיבות הדואר והאינטרקום, דלת הכניסה והלובי. חברתינו דואגת לתקינות ולנראות של כל המקומות האלו, כולל ניקיון שלהם ושמירה על האווירה הנעימה.

הכניסה רק לבעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים

בחרתינו עובדים בעלי מקצוע מסורים ומקצועיים בלבד!!! לעולם לא נשלח אליכם טכנאי/מנקה/אינסטלטור/גנן או בעל מקצוע אחר שאיננו עבר בדיקה על ידינו.

זמינות גבוהה על בסיס יומי

בחברתנו מודעים לאחת הבעיות הגדולות שהדיירים נתקלים בא והיא הזמינות.
ולכן הדבר הראשון שעשינו כאשר התחלנו לעסוק בניהול והחזרת מבנים היא לשים דגש מאוד גדול על זמינות. לשם כך אנחנו שמים בכל שכונה שאנחנו עובדים בה איש אחזקה אשר מגיע לפתור בעיות תוך זמן קצר מאוד (לרוב זה פחות משעה) ובכך אנחנו מצליחים לתת ללקוחות שלנו את השירות המהיר להגעה ופתירת הבעיה.

כמו כן תהייה אפשרות לעובד עם אפליקציה לניהול וועד בית והיא תהייה אפשרות להעלות תקלות אשר יגיעו אלינו במיידי. בנוסף האפליקציה תיתן עוד שירותים אשר יגרמו לכל התהליך של הניהול להיות קל וידידותי.

צרו איתנו קשר עכשיו לייעוץ ראשוני בחינם!
צרו איתנו קשר עכשיו
לייעוץ ראשוני בחינם!