השירותים שלנו

ניקיון ואסתטיקה​

כאשר המבנה נראה טוב מבחוץ ונראה טוב מבפנים זהו השלווה אשר הדיירים מחפשים
וזהו בדיוק מה שחברתנו מציעה ללקוחותינו.
מהו השירות של ניקיון שוטף שאנחנו מציעים ללקוחתנו:

טיפול במעליות

אחד הדברים החשובים לבניין הוא המעליות.
המעליות חייבות להיות פועלות בתקינות 24/7 וכמו כן מתוכנתות לעבודה מיוחדת (לדיירים הדתיים) שישי שבת וגם בחגים.
קיימות הרבה מאד חברות שמציעות שירות של אחזקת מעלית (וגם בדיקת מעלית), טכנאי מעליות, בודק מעלית – שירותים רגילים ומקיפים. משרד התמ"ת מחייב כל בניין משותף לספק למעלית שלו שירות תחזוקה מטעם חברה לאחזקת מעלית שפועלת באישור משרד התמ"ת. אחזקת מעלית היא עניין חיוני והיא מחויבת על פי חוק.

מה כוללת פעולת אחזקת מעליות:
אחזקת מעלית כוללת שימון של כול המערכות המכאניות והצירים, חיזוק הברגים של המעלית, בדיקת מצב הבלאי של רכיבי המעלית, בדיקת תקינות מעגלי הבטיחות, חיבורי החשמל, כוונון סגירת הדלתות, כוונון העצירה בקומות ועוד פעולות אחזקה, שימור ותקינות כאלה ואחרות. כדאי לדאוג שהחברה שאיתה בחרתם להיקשר בחוזה אספקת שירות זה, תהיה אמינה ומקצועית.

דבר חשוב נוסף שצריך לדעת בעניין אחזקת מעלית הוא שמשרד התמ"ת אחראי לבדוק את בטיחות המעלית בבניין שלכם מידי חצי שנה. חשוב לזכור שההזמנה של הבדיקה וכמובן גם עלות הבדיקה היא באחריות הדיירים. במקרה ולא תטרחו לדאוג לבדיקת בטיחות זו, זה עלול להיחשב כעבירה פלילית. מעבר לזה, חשוב להקפיד בבדיקה זו כיון שהיא בודקת את תקינות המעלית וקובעת האם היא ראויה לשימוש ואינה מסכנת אתכם.

אחזקת מעליות – מהנדס מוסמך מטעם משרד התמ"ת
פעם בחצי שנה עם בודק מעליות מוסמך מטעם משרד התמ"ת. חברתנו תדאג להזמין בדיקה שתהיה בליווי נציג במידה והבודק מצא ליקויים במעלית, הם מחייבים טיפול מידי. חברתנו תמיד תלווה כל בעל מקצוע חיצוני אשר יגיע לביקורת או לטפל בבעיה ותדאג שהטיפול/בדיקה יעשו על הצד הטוב ביותר.

גינון

כל בנין אשר שומר על חזות נאה ירצה בוודאי גינה מטופחת בכניסה.
חברתינו דואגת להעסיק גננים מקצוענים אשר יגיעו לפי סיכום עם הוועד לבניין וידאגו לטפח את הגינה לפי תוכנית שתסוכם עם הוועד בתחילת העבודה.
כמו כן הגנן ידאג ל:
גיזום הצמחייה, כיסוח דשא, ניקוי וסידור ערוגות, ריסוס נגד מזיקי גינה, בדיקת תקינות מערכת ההשקיה והטיפול בה, עיבוד הקרקע, ניכוש עשבים, הוספת פרחים עונתיים בהתאם לצורך, ויסות עוצמת ההשקיה בימי חורף גשומים וערבי קיץ לוהטים.

תחזוקה של מערכות מים בבניין (משאבות)

מערכת מים של בניין כוללת חיבור לצנרת המים המתוקים העירונית והזרמתם בלחץ אל נקודות הקצה, שהם ברזים וסוללות של מים קרים וחמים ומערכת כיבוי האש.
לחץ המים הממוצע המסופק על ידי הרשות המקומית הוא בממוצע שתי אטמוספירות, והוא מתאים לבניינים בגובה של עד ארבע קומות.
בבניינים שנבנו בעשורים האחרונים מקפידים מראש לבנות מאגרי מים שאמורים להגביר את לחץ המים לקומות הגבוהות ולהמשיך לספק מים במקרה של הפסקה אספקתם מהרשת העירונית. בבניינים הישנים אין פתרון כזה, ולעתים יש בעיית חלוקה של לחץ המים בין הדירות. במקרים אלה אפשר להגביר את לחץ המים באמצעות התקנת משאבות לחץ בדירות או בקומות. 

משאבות המים בבניין עובדות 24/7 כדי לספק לדירות מים בלחץ תקין באופן סדיר.
יש לתחזק היטב מערכת זו, שהיא קריטית לתפקוד הבניין, גם כדי למנוע בלאי מואץ.
הפעולות הנדרשות על ידי חברת אלון ואופיר אחזקה וניהול מבנים לעשות למען הבניין אחת לשלושה חודשים לתחזוקה של משאבות המים:

טיפול חודשי + שנתי לגנרטור

גנרטור חירום מהווה את אחת מהמערכות החשובות ביותר בבית המשותף.
תפקידו להזין את מערכות החירום בבניין, החל מתאורת חירום ועד משאבות לכיבוי אש בעת שרפה או הפסקת חשמל.
במידה וישנה תקלה באספקת החשמל לבניין, מכל סיבה שהיא, גנרטור החירום יכנס לפעולה ויפעיל את מערכות החירום בבניין, החל ממערכת כיבוי אש, מפוחי אויר לפינוי אש, תאורות חירום ועוד.
הגנרטור דורש הנעה מבוקרת אחד לחודשיים וטיפול שנתי מקיף. ללא טיפול לגנרטור אנו נחווה בתקלות אשר יהיו לטווח הארוך יקרות מאוד ואף מסוכנות.
אי ביצוע טיפול שנתי לגנרטור מהווה עבירה על החוק ומסכן את כל דיירי הבניין. חברתינו תטפל בגנרטור של הבניין באופן שוטף כולל הפעלה לביקורת + מילוי דלק בשעת הצורך (הוועד ישלם את עלות הדלק כמובן).

ניקיון וחיטוי מאגרי מים

מאגרי מים נמצאים על הקרקע או על גג הבניין או בשני המקומות ומאפשרים אספקת מים שוטפת. המאגרים האלה חיוניים גם למצבי חירום או לכיבוי אש. מערכת משאבות מים דואגת למלא את המאגר כאשר הוא מתרוקן.

ישנן מספר שיטות הקשורות למאגרי מים. אחת מהן היא הזרמת מים באמצעות משאבות למאגרים ומשם הזרמה ישירה לצנרת המים של הבניין. שיטה אחרת היא שימוש במאגר רק כאשר לחץ המים המגיע מהעירייה נמוך מאד או הפסקת מים מצב זה מזרים מים מהמאגרים וזאת עקב הפרשי לחצים.

בכל בניין שבו לפחות חמש קומות יש מאגר מים. בחלק מהמאגרים המים נשמרים בבריכות בטון ובחלק אחר יש מכלים מפלסטיק שבהם מצויים המים.

צרו איתנו קשר עכשיו לייעוץ ראשוני בחינם!
צרו איתנו קשר עכשיו
לייעוץ ראשוני בחינם!